Без «плям і перекатів»

 

Перші фарби на водній основі, що з'явилися на ринку оздоблювальних матеріалів, підірвали звичні уявлення про можливості декорування різних поверхонь всередині приміщень.

краски на водной основе

Це була буквально революція!

Сама технологія виробництва таких матеріалів дозволяла легко отримувати матові покриття, які все більше і більше входили в моду. Водні матеріали були практично позбавлені неприємного запаху, швидше висихали. Застосування таких матеріалів перестало бути  пожежонебезпечним, а їх залишки можна було утилізувати, як звичайні побутові відходи.

Однак, переваги мали і зворотний бік.Водні фарби ,навіть матові, висихали настільки швидко, що розкатувати їх валиком на великій поверхні без «плям і перекатів» було дуже складно.

Для підвищення часу висихання, деякі провідні виробники фарб, стали пропонувати ретордатор (сповільнювач висихання). Але для забезпечення необхідного ступеня уповільнення висихання, доводилося додавати не менше 25% ретордатора від загальної маси фарби. В результаті чого, сильно знижувалася її покривна здатність, в'язкість та інші реологічні властивості. В останні кілька років, в зв'язку з підвищенням вимог до охорони здоров'я та екології житлового простору, ретордатори, що містять більше 50% етиленгліколю, були вилучені з продажу і їх перестали виробляти…

Проблема «плям і перекатів» знову повисла в повітрі.

Рішення було знайдено фахівцями Flugger і втілено в продукції серії Special.

Лінійка продуктів Flugger Flutex Special, в яку на даний момент входить 4 продукти (Flutex 2S, Flutex 5S, Flutex 7S, Flutex 20S), розроблена з урахуванням вимог, що пред'являються малярами.

Для цієї серії характерно:

- Тривалий термін висихання, що дозволяє використовувати їх на великих площах з чудовим результатом

- Відсутність «плям і перекатів», забезпечує отримання однорідної поверхні навіть у новачків

- Висока покривна  здатність фарби, що обумовлює низьку витрату

- Зручна тиксотропна консистенція, фарба не тече, не розбризкується і, при цьому, пластична при нанесенні

- Відповідність екологічним стандартам безпеки, завдяки унікальному складу, в фарбі практично відсутні летючі органічні сполуки (ЛОС)

- Можливість локального ремонту, пов'язана з тим, що пігменти і наповнювачі рівномірно розподілені в фарбі і не мігрують в товщині плівки, в процесі висихання матеріалу. В результаті, при локальному ремонті, відсутні ореоли іншого кольору або відмінності в ступені блиску.

Всі ці переваги забезпечені унікальним складом компонентів, що входять в рецептуру фарб Flutex Special. В першу чергу, це заслуга унікального сполучення, запатентованого Flugger. По суті, це композиція двох популярних полімерів - полівінілацетата(ПВА) і поліетилену, що отримав назву вінілацетат-етилен або ВАЕ, (ЕВА), що випускається у вигляді латексу. Комбінація цих двох полімерів поєднала їх плюси і усунула мінуси.

Сполучення ВАЕ:

- має прекрасну адгезію з більшістю будівельних матеріалів

-не вимагає додавання ЛОС

-добре утримує воду (ефект ретордатора, без етиленгліколю)

-схильне  до тиксотропного структурування

-Властива підвищена міцність і водостійкість у порівнянні зі звичайним ПВА.

Наявність продуктів серії Flugger Flutex Special з її унікальним сполученням на основі ВАЕ, ще раз переконливо підтверджує високий рівень технологічних розробок компанії, здатність команди Flugger відповідати на актуальні запити в області лакофарбової обробки».

line