Flugger school

  • 17 December 2019 12:58:45

З 01.02.2020  починає працювати школа підготовки малярів в рамках міжнародного проекту flugger school. На базі офіційного представництва будуть проводитись безкоштовні навчальні інтенсиви з обов'язковим оцінюванням і наданням Сертифікатів професійної підготовки.

Наявність сертифікату дає безперечні переваги:

1.    Знання і навички допоможуть бути більш переконливими на перемовинах з замовником

2.    Можливість надавати впевнену гарантію виконаних робіт, використовуючи повний комплекс продукції, що була розроблена з урахуванням особливостей обробки поверхонь та їх фізичних властивостей

3.    Вартість робіт буде підтверджена фаховими знаннями та відповідним документом.

4.    Спеціалісти, що отримали Сертифікат, будуть входити до списку «рекомендованих фахівців» від торгівельної мережі «Flugger - Україна» і рекомендуватися для приватних замовників, дизайнерських та будівельних організацій.

Сертифікат буде мати декілька ступенів захисту відповідності.
По-перше, це унікальний код ідентифікації майстра, який дає можливість, в будь-який момент підтвердити не тільки самим документом, а і на сайті офіційного представника          ТМ «Flugger» в Україні.
Для цього треба сканувати QR-код (який є на сертифікаті),  і на сайті  ввести ID-код, який також додатково є на сертифікаті.

Всі дані власника, будуть миттєво доступні.

Перевірити Сертифікат


Сертифікат має термін дії  - один рік.

Цей період обрано в результаті вивчення циклів оновлення модельного ряду виробника.
Фахівці - технологи концерну постійно вдосконалюють якість і розширюють асортиментну лінійку продуктів Flugger, удосконалюють технологічні рекомендації. У зв'язку з цим,  майстрам необхідно щорічно проходити курс підвищення кваліфікації і підтвердження Сертифікату фахівця.
Представництво Flugger в Україні залишає за собою право скасувати дію Сертифікату після закінчення строку його дії, якщо:
 - майстер не пройшов повторне тестування .
  У разі, коли власник Сертифікату не використовував матеріали Flugger протягом року,

повторне навчання для відновлення втраченого, таким чином, сертифіката буде проводитися   на платній основі.


До уваги майстрів !


Курс навчання містить в собі теоретичну і практичну складові. На заняттях з теорії майстри отримають інформацію про склад та властивості лакофарбових матеріалів, будуть ознайомлені з асортиментом продукції Flugger, отримають інформацію про доцільність використання тих чи інших продуктів в тих чи інших умовах експлуатації.
На практичних заняттях буде можливість самостійно спробувати та використати всі матеріали з асортименту  Flugger та відчути властивості матеріалів власноруч.

Групи будуть складатися з 4-6 осіб, що дасть можливість приділити кожному бажаючому час та увагу, відповісти на всі питання та вибудувати алгоритм надання інформації персонально.
Курс навчання розрахований на дві доби з урахуванням тестування.


За розкладом занять слідкуйте на нашому сайті за посиланням. ………………………………….

line