Лебединий захист деревини

Маркування Swan на банках Wood Tex - це гарантія на надійний захист деревини, яка є однією з найбільш екологічно чистих у цій категорії.


Якщо ви придбаєте Flugger Wood Tex для захисту деревини, ви побачите маркування Swan на більшості продуктів цієї серії. 

Але що саме означає маленьке  біло-зелене маркування «Лебідь»?

Більш екологічно чиста продукція

Маркування Swan - це скандинавський еко знак якості !

Щоб мати можливість використовувати маркування «Лебідь» на матеріалах зовнішнього захисту деревини, було встановлено ряд строгих обмежень до виробництва і складу спеціальних хімічних речовин в захисті деревини, щоб мінімізувати шкідливі викиди в навколишнє середовище.

На ринку, також, є матеріали (консерванти) для дерева, які позначені екологічною

 квіткою ЄС. Flugger вибрав еко маркування Swan для серії Flugger Wood Tex, тому що він пред'являє більш високі вимоги до параметрів  міцності і довговічності захисту деревини.

Таким чином, зовнішній захист деревини за допомогою Swan, наприклад, Wood Tex, є однією з найбільш екологічно чистих і безпечних альтернатив в категорії зовнішньої захисту деревини.

Також знак якості

Мало хто може знати, що маркування Swan також висуває суворі вимоги до якості, міцності і довговічності захисту деревини.

Перш, ніж отримати еко маркування Swan для матеріалів Wood Tex, були ретельно протестовані і задокументовані результати випробувань впливу сонячних променів, дощу і вологи протягом тривалого періоду часу.

Таким чином, ми впевнені, що зможемо відповідати вашим очікуванням при виборі захисту деревини Flugger Wood Tex з маркуванням Swan.

line