Не всі акрили однакові!

Акрилові полімери в останні кілька десятків років досить міцно увійшли в наше життя. Вони оточують нас всюди і непомітно роблять наше життя більш зручним і комфортним.

акриловые краски

Акрилові полімери незамінні в побуті і в промисловості. Немає такої галузі, де б акрили не застосовувалися: текстильна та шкіряна, целюлозно-паперова, шпалерна, у виробництві нетканих матеріалів, різних сіток, в якості в'яжучих речовин в лакофарбовій промисловості.

   Залежно від свого складу, акрилові дисперсії знаходять застосування в різних типах лакофарбових матеріалів. Це і  глибоко-проникаючі грунти, готові до застосування шпаклівки та декоративні штукатурки і, звичайно ж, фарби і емалі.

Переваги цих матеріалів незаперечні і роблять їх все більш популярними і затребуваними на будівельному ринку.
Тому, щорічно з'являються нові і нові вдосконалені продукти на акриловій основі, які втілюють собою сучасний рівень розробок і технологічних можливостей.

Гнучко реагуючи на запити і переваги будівельного ринку, Flugger приділяє особливу увагу розробкам оздоблювальних матеріалів на акриловій основі.
Їй належить виробництво унікальних акрилових фарб серії Flutex.

Акрилові фарби Flugger Flutex - це надійне і просте рішення для захисту і декорування різних поверхонь всередині приміщень. При цьому, деякі продукти (Flutex 5 і Flutex 10) можуть застосовуватися не тільки в сухих, але і в  вологих приміщеннях і, навіть, для фарбування мінеральних поверхонь на фасадах.

Кожен продукт в лінійці акрилових фарб Flutex, володіє комплексом індивідуальних властивостей і характеристик, необхідних для вирішення того чи іншого завдання. У лінійці Flutex є фарби з різним ступенем блиску, зносостійкості, білизною і товщиною сухої плівки. При цьому, ви завжди можете бути впевнені у відповідності реальних характеристик продукції з заявленими показниками в технічних паспортах

Всі акрилові фарби Flutex:

- мають європейський сертифікат екологічної безпеки Ecolabel, що гарантує відсутність виділень шкідливих компонентів ,як в процесі нанесення, так і протягом усього терміну експлуатації. Це дозволяє вільно використовувати їх при фарбуванні поверхонь в таких відповідальних приміщеннях, як спальні і дитячі кімнати.

- володіють підвищеним вмістом білого пігменту. Цей параметр відповідає за високу покривну здатність фарб, завдяки чому, іноді, досить нанести всього один шар фарби для повної зміни кольору поверхні.

- містять мінімальну кількість ЛОС (летючих органічних з'єднань), в середньому, цей показник в три рази нижче максимально допустимого рівня, прийнятого в Євросоюзі.

- створені на основі унікальних акрилових латексів, розроблених фахівцями Flugger. Це забезпечує прекрасну адгезію до рекомендованих основ, високу міцність, достатню паропроникність і світлостійкість.

- добре розтікаються, при нанесенні валиком, дають мінімальну шагрень, легко розкатуються. Можуть наноситися: валиком, пензлем або фарборозпилювачем.

- містять всі необхідні добавки, що захищають вологостійкі фарби Flutex від цвілі і грибка.

- матові фарби Flutex по-справжньому матові, ступінь блиску фарб регулюється не низьким вмістом в'яжучих речовин, а додаванням необхідної кількості матуючих  добавок

line