Необхідне і достатнє!

Наклейка шпалер і різних нетканих матеріалів (склополотно, флізелін) є невід'ємною частиною практично будь-якого ремонту.

клеи

При цьому, якщо вибору настінних покриттів приділяється багато уваги, то підбору клею, як правило недостатньо. А даремно! Адже саме від вибору клею залежить наскільки якісно будуть виконані роботи і як довго буде служити готове покриття.

Як відомо, існує два основні класи клеїв для настінних покриттів: сухі і готові. До сухих клеїв відносяться клеї, що випускаються у вигляді порошку. Основною перевагою сухих клеїв є порівняно низька собівартість і, як наслідок, конкурентоспроможна ціна. Однак, за явною перевагою в ціні, ховається і головна слабкість сухих клеїв- хороша розчинність в воді. Після висихання на стіні, такі клеї не втрачають здатності до розчинності в разі перепадів вологості і температури. Це призводить до часткового розчинення клейового шва, розвитку різних мікроорганізмів (для яких розчин клею служить живильним середовищем), що в кінцевому підсумку призводить до появи плям і повного відшарування покриття. Готові клеї, в якості основної клейової речовини в своєму складі, мають не розчинний у воді полімер, а його дисперсію, яка після висихання перетворюється в міцну клейову плівку. Плівка не розчиняється у воді і, відповідно, вона  незалежна від перепадів вологості.

Підвищений сухий залишок, зручна консистенція, наявність фунгіцидів, тривалий термін експлуатації покриття - ось неповний перелік переваг готових клеїв по відношенню до сухих.

    Flugger має в своєму асортименті цілу лінійку готових клеїв для настінних і стельових покриттів. Незважаючи на безліч спільних характеристик з готовими клеями від інших виробників, клеї Flugger мають цілий ряд переваг:

- Диференціація за призначенням і типом покриття ,яке потрібно  поклеїти.

- Тривалий робочий час. Особлива рецептура, застосування модифікованої дисперсії ПВА і різних добавок в кілька разів збільшують робочий час.

- Оптимальний баланс в'язкості і плинності , наявність тиксотропних властивостей. До складу клею включені реологічні добавки, що регулюють в'язкість. Вони дозволяють миттєво відновлювати внутрішню структуру при знятті механічного навантаження, а докладання  зсувних зусиль, швидко переводять клей в  рідкий стан.

- Оптимальна витрата. В середньому на 30% менше, ніж у найближчих аналогів. Ці результати досягнуті  завдяки цілому  комплексу модифікацій і поліпшень рецептури клеїв і компонентів, які  входять до  складу клеїв .

- Прозорий клейовий шов після висихання. У складі клеїв Flugger відсутні інертні наповнювачі, а дисперсія ПВА після висихання, повністю прозора.
- Надійна упаковка. Кожне відро клею має плівкову мембрану, яка захищає клей від несанкціонованого відкривання і потрапляння небажаного бруду і мікроорганізмів.

Высококачественные клеи

 Клей Flugger 290 Adhesive Non-Woven рекомендується використовувати для легких нетканих покриттів щільністю менш 100 г / м2. До таких покриттів відносяться всі види склополотна, легкі марки флізеліна і переважна більшість паперових шпалер. Особливістю даного клею є низька в'язкість при досить високого сухого залишку (19%). Це дозволяє, з одного боку, попередньо наносити його на паперові шпалери для того, щоб вони встигли досить добре просочитися. З іншого боку, при приклеюванні полотна, клей досить повільно тужавіє, що дозволяє без проблем коригувати полотно на стіні для сумісності малюнка. При цьому, повністю відсутній ризик пошкодження полотна. Якщо говорити про приклеювання склополотна, то це покриття відрізняється здатністю до підвищеного поглинання, що пов'язано з його структурою. Тому полотно необхідно ретельно просочити клеєм, враховуючи, що частина клею обов'язково просочиться в основу і має залишитися достатня кількість клею для повноцінного приклеювання полотна. З цим завданням якнайкраще справляється саме Flugger 290 Non-Woven. Для приклеювання склополотна витрачається найбільша кількість клею, але, якщо клей тужавіє  занадто швидко, то його витрата ще більша. Практичний результат приклеювання склополотна  Flugger 290 Non-Woven становить близько 12 л на 60 м2, що на 30% ефективніше, ніж у найближчих аналогів (15 л на 50 м2).

 Клей Flugger 378 Adhesive Roll-on Extra, створений для приклеювання особливо важких покриттів типу тканинних шпалер або лінкрусту. Також, його часто застосовують для приклеювання покриттів, до яких пред'являються особливо високі вимоги до зносу або в помешканнях з сильними перепадами вологості. До складу клею входить підвищений вміст дисперсії ПВА посиленого поліетиленом (ЕВА). Загальний сухий залишок складає 25%. Цієї кількості достатньо для надійного приклеювання найважчих і самих примхливих покриттів.. Завдяки зворотньому зв'язку з нашими постійними покупцями, ми отримуємо інформацію про те, що цей клей справляється навіть з приклеюванням бамбукових шпалер. Однак, слід пам'ятати, що тканинна підкладка бамбукових шпалер буде надійно приклеєна до основи, а самі бамбукові планки можуть злегка деформуватися через високий вміст вологи в клеї. Тому, ми наполегливо радимо підбирати клей за призначенням.

Клей Flugger 377 Adhesive Roll-on, універсальний клей для настінних покриттів з високим сухим залишком (21%). Його основне призначення-приклеювання середніх і важких шпалер, склополотна, склошпалер, всіх типів флізеліна і флізелінових шпалер. Завдяки своєму складу (дисперсія ПВА посилена поліетиленом (ЕВА)), цей клей володіє зручною тиксотропною консистенцією, дуже пластичний в нанесенні, швидко відновлює свою структуру, що дуже допомагає при приклеюванні важких покриттів. З одного боку, полотно шпалер добре піддається коригуванню на поверхні, а з іншого не сповзає вниз під власною вагою. При цьому, також, як і всі клеї Flugger, він досить повільно сохне. Це дозволяє наносити його більш тонким шаром. Витрата Flugger 377 Adhesive Roll-on по склополотну, також, як і у Flugger 290 Non-Woven становить близько 12 л на 60 м2.

line