Flugger school

  • 17 December 2019 12:58:45

З 01.02.2020 починає працювати школа підготовки малярів в рамках міжнародногопроекту flugger school. На базі офіційного представництва будутьпроводитись безкоштовні навчальніінтенсиви з обов'язковим оцінюванням і наданням Сертифікатів професійної підготовки.

Наявність сертифікату дає безперечні переваги:

1.   Знання і навички допоможуть бути більш переконливими наперемовинах з замовником

2.   Можливість надавати впевнену гарантію виконаних робіт,використовуючи повний комплекс продукції, що була розроблена з урахуваннямособливостей обробки поверхонь та їх фізичних властивостей

3.   Вартість робіт буде підтверджена фаховими знаннями тавідповідним документом.

4.   Спеціалісти, що отримали Сертифікат, будуть входити досписку «рекомендованих фахівців» відторгівельної мережі «Flugger - Україна»і рекомендуватися для приватних замовників, дизайнерських та будівельнихорганізацій.

Сертифікат буде мати декілька ступенів захисту відповідності.
По-перше, це унікальний кодідентифікації майстра, який дає можливість, в будь-який момент підтвердитине тільки самим документом, а і на сайті офіційного представника          ТМ «Flugger» в Україні.
Для цього треба сканувати QR-код (який є на сертифікаті),  і на сайті ввести ID-код, який також додатково є на сертифікаті.

Всі дані власника, будуть миттєво доступні.

Перевірити Сертифікат


Сертифікат має термін дії  - один рік.

Цей період обрано в результаті вивчення циклів оновленнямодельного ряду виробника.
Фахівці - технологи концерну постійно вдосконалюють якість і розширюютьасортиментну лінійку продуктів Flugger, удосконалюють технологічні рекомендації.У зв'язку з цим,  майстрам необхідно щорічнопроходити курс підвищення кваліфікації і підтвердження Сертифікату фахівця.
Представництво Flugger в Україні залишає за собою право скасувати дію Сертифікатупісля закінчення строку його дії, якщо:
 - майстер не пройшов повторне тестування.
  У разі, коли власник Сертифікату невикористовував матеріали Flugger протягом року,

повторне навчання для відновлення втраченого, такимчином, сертифіката буде проводитися   наплатній основі.


До уваги майстрів !


Курс навчання містить в собі теоретичну і практичну складові. На заняттях зтеорії майстри отримають інформацію про склад та властивості лакофарбових матеріалів,будуть ознайомлені з асортиментом продукції Flugger, отримають інформацію продоцільність використання тих чи інших продуктів в тих чи інших умовахексплуатації.
На практичних заняттях буде можливість самостійно спробувати та використати всіматеріали з асортименту  Flugger тавідчути властивості матеріалів власноруч.

Групи будуть складатися з 4-6 осіб, що дасть можливістьприділити кожному бажаючому час та увагу, відповісти на всі питання тавибудувати алгоритм надання інформації персонально.
Курс навчання розрахований на дві доби з урахуванням тестування.


За розкладом занятьслідкуйте на нашому сайті за посиланням. ………………………………….

line