Історія представництва Flugger-Україна

 

Офіційне представництво міжнародного концерну Flugger A/S (Данія) в Україні

Наша команда є частиною великої родини Flugger і для нас велика честь працювати разом. Ми відчуваємо єдність цінностей і пріоритетів з Flugger тому, що це і наші цінності і наші пріоритети.

Як офіційні представники в Україні, ми дорожимо репутацією компанії. Ми прагнемо донести унікальну автентичність Flugger. Кожному, хто цінує якість і екологічність, ми готові надати можливість використання елітної брендової продукції. Ми - це молода, професійна команда, яка має великий досвід роботи в сфері продажів оздоблювальних матеріалів. У нашому фірмовому магазині "Flugger фарби & декор" Ви завжди можете розраховувати на компетентні рекомендації і індивідуальний підхід у вирішенні Ваших задач.

Універсальність концепції Flugger дозволяє знайти практичне і зручне рішення для кожного!

Ми пропонуємо ретельно підібраний асортимент продукції Flugger, що охоплює основні напрямки розвитку ринку оздоблювальних матеріалів. На даному етапі найбільш пріоритетним напрямком для нас є фарби. Також, в асортимент продукції входять готові шпаклівки і шпалерні клеї, ексклюзивна рецептура яких  робить їх властивості унікальними.

Окремо слід відзначити групу матеріалів для захисту деревини, об'єднаних в запатентовану адаптивну систему Flugger EWT. Ця система пропонує оптимальну технологію захисту деревини з урахуванням  місцевих кліматичних умов.

Слід пам'ятати і про професійний малярний інструмент, який не менш важливий для якісного застосування продуктів екстра-класу. Шпателі, пензлі, валики та ін. Інструменти допоможуть Вам полегшити процес нанесення матеріалів, а ми готові надати Вам професійну консультацію в підборі інструмента.

Наша продукція має всі необхідні документи і сертифікати, що підтверджують походження та гарантують безпечне застосування. Адекватна цінова політика робить продукцію Flugger конкурентоспроможною і вигідно відрізняє її від найближчих конкурентів, реалізуючи єдність таких понять, як ціна і якість.

line