Партнерство та співпраця

Компанія Flugger-Україна запрошує до співпраці виробничі, проектні організації, дизайнерські студії та торгівельні майданчики, що працюють в будівельній галузі.Розроблена та запроваджена в Європі фахівцями концерну Flugger (Данія)  концепція комплектації об’єктів «ПОЗНАЙОМСЯ І ПРАЦЮЙ», надає нам переваги на ринку лакофарбових матеріалів в Україні.

Найвищі стандарти якості, найвищі екологічні показники, гнучка система ціноутворення, найширша в Україні палітра тонування, технічна підтримка, підготовка фахових майстрів та торгуючого персоналу, захист об’єктів, постійний антидемпінговий моніторинг, розгалужена мережа партнерських магазинів – це те, що робить Flugger-Україна лідером в своєму сегменті ринку.

Суть концепції «ПОЗНАЙОМСЯ І ПРАЦЮЙ» полягає в тому, що знайшовши час на один візит в будь яку з офіційних точок збуту і узгодивши умови співпраці, Ви зможете співпрацювати з будь-яким нашим дилером в межах Вашого міста і по всій Україні за єдиною знижкою. Відпрацьована система логістики, 100% відповідність тонування фарби за обраним кольором, дозволяють нам реалізовувати Ваше замовлення протягом доби в будь-якому куточку країни. Все, що Вам потрібно - отримати консультацію щодо вибору фарби, назвати колір за обраним Вами каталогом і площу фарбування - далі працювати буде банківська система, кур'єрські служби та офіс Flugger-Україна.

Для підрядних організацій, дизайнерських студій, торгівельних майданчиків у нас існує певна система лояльності та мотивації. Існують такі категорії ціноутворення, як об’єктні, дилерські і ексклюзивні на весь асортимент і на окремі позиції.

Ми працюємо в трьох основних напрямках: професійний малярний інструмент, комплекс матеріалів для оздоблення по мінеральним основам, комплекс матеріалів для захисту деревини і меблів. Кожний напрямок має свою систему ціноутворення.

Преміальне ціноутворення для захисників  України.

Окрім Києва і Харкова, працюємо за принципом «ОДИН РЕГІОН – ОДИН ОПЕРАТОР».

Наші фірмові магазини і перелік дилерів за посиланням : Перелік дилерів

ПРИХОДЬ, ЗНАЙОМСЯ І ПРАЦЮЙ! З нами заробляють, а не перевантажують!

line