Сканер кольорів

Будівництво, ремонт - це завжди вибір: стилю, дизайну, типу оздоблювального покриття і, звичайно ж,кольору. Підбір кольору - процес делікатний. Чому довіритися? Порадам професіоналів або власним уподобанням і відчуттям?  Думок і варіантів багато, а результат повинен бути один і 100% попадання.         
Отже, нам необхідно вибрати конкретний колір!

Можна вибирати на електронних носіях, як крок у визначенні загальної концепції, але ні тонувальник, ні колірний сканер не зможе підібрати колір фарби, ідентичний зображенню,виведеному на екран електронного пристрою. І пов'язано це в першу чергу з технологією формування кольору на екрані.

сканер цветов

Ідеальний варіант-вибір кольору по фірмовим каталогам, що надаються виробниками. Зокрема, тонувальна система Flugger, містить 37000 кольорів і відтінків, що входять як в каталоги власних колірних колекцій Flugger, так і в загальновизнані каталоги системи NCS, RAL, а також в каталоги кольорів відомих світових виробників лакофарбової продукції. При виборі кольору по каталогу, необхідно знати лише його номер, навіть якщо вибір проводиться за допомогою електронних версій колірних каталогів. Допускається незначне відхилення кінцевого кольору фарби (морилки) від його поліграфічного зразка в каталозі. Це пов'язано з відмінностями складу поліграфічних фарб і тих, що тонуються безпосередньо в салоні. На сприйняття кольору багато в чому впливає також і ступінь блиску фарби. Більш глянцеві покриття сприймаються світліше своїх  матових аналогів.

Є ще один варіант вибору кольору - це підбір під зразок. Він більш індивідуальний і тут вже не обійтися без допомоги досвідченого фахівця з підбору кольору і навичками в тонуванні.

Довгий час наша команда при виборі кольору спиралася виключно на власний зір і досвід. Наші фахівці мають 100% колірний зір, періодично проходять відповідну перевірку і мають необхідну атестацію для відповідної роботи. Це дуже важливо, особливо при роботі з замовниками, котрі висувають високі вимоги до колірних відтінків. Завдяки цьому, команда Flugger завоювала особливу повагу в середовищі дизайнерів, виконробів, малярів і художників. Зараз у нас є можливість використовувати в своїй роботі портативні електронні сканери, здатні зчитувати колір практично з будь-якої поверхні і визначати його в каталозі кольорів, внесених в пам'ять пристрою. Вже майже півроку в розпорядженні нашої команди знаходяться колірні сканери останнього покоління NCS Colourpin II, кастомізовані під колекцію кольорів Flugger.


        Colourpin ll - це персональний інструмент для сканування кольору з будь-яких поверхонь. Він підключається через Bluetooth® до смартфонів і використовується разом з безкоштовним додаткомColourpin. Унікальний сканер Colourpin ll розроблений так, щоб стати найшвидшим кольоровим вимірювальним пристроєм на ринку, при цьому будучи і найбільш портативним сканером подібного типу.


З досвіду роботи з подібним пристроєм, можемо сказати, що це відмінний помічник при виборі, зберіганні і передачі інформації про колір. Сканер Colourpin ll корисний при виїзді на об'єкти. Він допомагає оцінити колір незалежно від освітлення, скановані відтінки можна передавати поштою і використовувати на стадії остаточного вибору кольору. Це дуже зручно! У ситуації, коли необхідно відкоригувати відтінок, зробити його темніше, світліше або в будь-який бік змістити баланс кольорів, сканер допомагає кількісно оцінити, скільки і якого барвника необхідно додати.

Однак, необхідно враховувати високу чутливість таких пристроїв. Показання сканера можуть сильно відрізнятися, якщо покриття нанесено не рівномірно. При скануванні колірних зразків на поверхнях з великою шагреню , які мають не рівномірну ступінь блиску, ми можемо отримати покази, що будуть суттєво відрізнятися.

 Тому всім покупцям, перед прийняттям остаточного рішення за кольором, ми пропонуємо замовити мінімальну кількість тонованої фарби і пофарбувати невеликий зразок на об'єкті. Можливо, така процедура потребує додаткового часу, але вона допоможе знайти те єдине рішення до якого ми всі так прагнемо.

Варіантів багато - вибір за вами!

line